Pulszdrowia

Portal Twoich możliwości
Prowadzony przez ekspertów
Obejmujemy Patronat:

Cykl konferencji "Współczesne kierunki działań prozdrowotnych", które odbywają się październik 2013-czerwiec 2014, Warszawa

III Maraton Aqua Fitness, Lublin

Targi Zdrowo Zakręcone, Lublin

II Spotkanie z Psychodietetyką Praktyczną, Warszawa

Akcja Aqua Fit-poczuj lekkość- autorski program prozdrowotny

Rozpoczęcie współpracy z Polskim Towarzystwem Dietetyki


Dowiedz się więcej - co daje aktywacja konta?

Konto Premium daje możliwość dotarcia do Twojej firmy nowym klientom. Umożliwia tworzenia strony firmy na portalu PulsZrowia.pl, dzięki czemu odwiedzający portal mogą dowiedzieć się o pełnej ofercie. Konto Premium umożliwia szeroki zakres działań- umieszczanie galerii zdjęć, opinii Państwa klientów, cennika, aktualności i wszelkich wydarzeń związanych z działalnością firmy. Dodatkowo daje możliwość pisania artykułów, które mogą zostać umieszczone na stronie głównej portalu, dzęki czemu grono odbiorców jeszcze bardziej powiększa się. 

 

Portal PulsZdrowia.pl każdego dnia odwiedzają tysiące użytkowników, poszukujących miejsc, w których mogą zadbać o swoją sylwetkę na siłowni lub w klubie fitness, zakupić zdrową żywność, skorzystać z porad dietetycznych lub psychodietetycznych, zamówić dietetyczny catering lub po prostu zrelaskować się w dobrym i sprawdzonym SPA. To właśnie pragniemy im zaoferować- sprawdzone miejsca, które możemy polecić. 

 

Zapraszamy więc wszystkie firmy, działające na rzecz poprawy zdrowia, promujące zdrowy tryb życia lub zaangażowane w produkcję lub sprzedaż ekologicznej żywności. Konto Premium daje nowe możliwości Twojej firmie a przede wszystkim poszerza grono klientów, którzy wchodząc na stronę portalu są ukierunkowani na poszukiwanie konkretnego miejsca w swoim regionie. 

 

Łatwa w obsłudze mapka sprawia, że wyszukiwanie firm jest niezwykle proste i szybkie. Możliwość wystawiania oceny i opinii o firmie, sprawi, że liczba skuszonych klientów z pewnością wzrośnie. 

 

Jakie informacje można umieszczać w wizytówce firmy?

 

Mając konto premium otrzymujesz dostęp do zakładki "Moja Wizytówka", w której masz możliwość zamieszczania informacji o firmie w kategoriach:

 

- "Moje Artykuły" - tutaj możesz umieszczać różnego rodzaju informacje oraz artykuły, które mają możliość trafienia na stronę główną portalu do działów "Zdrowe Żywienie", "Aktywnie po Zdrowie", "Wellness" czy "Siła Świadmości". 

 

- "Moje Promocje"- w tym miejscu możesz zamieszczać informacje dotyczące wszelkich promocji w ofercie Twojej firmy a także dotyczące imprez i eventów, w których bierze udział firma. 

 

- "Moja Galeria" - miejsce na zdjęcia, certyfikaty itp. 

 

Wszelkie artykuły, promocje oraz zdjęcia można edytować i usuwać w każdym momencie. Informacje o Twojej firmie będą widoczne przez użytkowników portalu. Ty także po wylogowaniu z konta firmowego możesz zobaczyć jak widoczna jest Twoja wizytówka dla innych. 

 

Dodatkowo w zakładce "Ogłoszenie" możesz zamieszczać wszelkie oferty kupna bądź sprzedaży, które Cię interesują. Duże grono użytkowników zarówno fizycznych, jak i firm może znacznie ułatwić Ci wyszukanie i przeprowadzenie odpowiedniej transakcji. 

 

Nasi partnerzy Food forum Food forum Kalkulator kalorii
Oblicz ile kalorii spalasz w czasie różnych czynności

(kg)

(min)


Sprawdź także: Porównujemy produkty Dodaj nową firmę Dieta tygodnia

Dieta przy stłuszczeniu wątroby

Dieta przy stłuszczeniu wątroby

Zobacz wszystkie diety tygodnia


Przepis tygodnia

Sałatka Waldorf

Sałatka Waldorf

Sprawdź wszystkie przepisy


Produkt tygodnia

Ziemniaki

Ziemniaki

Produkty tygodnia

Sprawdź zdrową żywność


Wiadomości

Bądź na bieżąco

Zobacz wszystkie

Ostatnie oceny

Oceny użytkowników

PulsZdrowia.pl © 2016 All Rights Reserved