Pulszdrowia

Portal Twoich możliwości
Prowadzony przez ekspertów
Obejmujemy Patronat:

Cykl konferencji "Współczesne kierunki działań prozdrowotnych", które odbywają się październik 2013-czerwiec 2014, Warszawa

III Maraton Aqua Fitness, Lublin

Targi Zdrowo Zakręcone, Lublin

II Spotkanie z Psychodietetyką Praktyczną, Warszawa

Akcja Aqua Fit-poczuj lekkość- autorski program prozdrowotny

Rozpoczęcie współpracy z Polskim Towarzystwem Dietetyki


O Nas

Maile kontaktowe:

Redakcja:

info@pulszdrowia.pl

pomoc@pulszdrowia.pl

Reklama:

reklama@pulszdrowia.pl

platnosci@pulszdrowia.pl

 

Nasz zespół 

 

Portal PulsZdrowia.pl łączy ze sobą ekspertów z różnych dziedzin związanych ze zdrowiem. To właśnie oni są autorem artykułów i wszelkich porad i informacji dostępnych na stronie. Są także do Waszej dyspozycji na forum portalu. Odpowiedzą na wszelkie zadawane przez Was pytania. 

 

Kamila Poleszak- mgr inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka w specjalności Dietetyka w Żywieniu a obecnie także studentka studiów doktoranckich z dziedziny promocji zdrowia. Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki, uczestniczka wielu kursów, szkoleń i konferencji. Partner merytoryczny Ogólnopolskiego Centrum Zaburzen Odżywiania. Wielokrotnie prowadziła szkolenia z zakresu prawidłowego żywienia, ekspert ds. żywienia w cyklu audycji „Bez Makijażu” w Radio Lublin, audycji "PMS" Radia Centrum oraz Panoramy Lubelskiej. Dietetyk podczas Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym, Maratonów Lubelskich Aqua Fitness. Prowadzi w Lublinie gabinet dietetyczny. Dyplomowany diet-coach. Redaktor naczelna portalu PulsZdrowia.pl

 

Kontakt: info@pulszdrowia.pl 

            

 

 

Joanna Stępień- Swoją przygodę z dietetyką zaczęłam na studiach. To one uświadomiły mi, że jesteśmy tym co jemy. Dobrze skomponowana dieta pomaga nam nie tylko w osiągnięciu idealnej figury ale przede wszystkim w zachowaniu zdrowia i zapobieganiu wielu chorobom.Spotykając się ze swoimi pacjentami zaczęłam zauważać, że dobrze przygotowany plan żywieniowy to czasem za mało, potrzebna jest odpowiednia motywacja, poznanie swoich możliwości oraz ograniczeń. Ukończone studia z zakresu psychodietetyki jak również kurs I i II stopnia Diet Coachingu pomagają mi w pracy nad Państwa determinacją i sprawiają, że osiągnięcie wymarzonego celu staje się dużo łatwiejsze. 

 

 

 

 


Monika Borchulska- Z wykształcenia fizjoterapeutka, instruktorka Rekreacji Ruchowej ze specjalnością FITNESS, absolwentka AWF Katowice SP na kierunku AFAR, założycielka projektu i właścicielka firmy Trening Pozytywny. W branży fitness & wellness od kliku lat z doświadczeniem jako koordynator klubu i instruktor, terapeuta ruchem, doradca żywieniowy, prowadząca zajęcia grupowe i treningi indywidualne oraz diety. Jedna z nielicznych osób w Polsce posiadająca uprawnienia do prowadzenia unikalnego treningu funkcjonalnego bodyART®. Propagatorka zdrowego trybu życia, ulubione formy treningowe to terapeutyczny trening mentalny oraz trening ciężarem własnego ciała. Pasjonatka  tańca i terapii ruchem i muzyką, medycyny alternatywnej ( zwłaszcza terapii naturalnych ) oraz terapii bioenergią. Praca z ludźmi i dla ludzi to jej żywioł. Lubi dzielic się swoją wiedzą, stara się podnosic jakośc życia innych poprzez kształtowanie świadomości tego jak i po co cwiczyc, co jeśc i jak się regenerowac.  Jej motto : ,, ...energia bierze się tylko z ruchu. Brak ruchu, to brak energii..."

 

 Bartłomiej Wybrański – absolwent lubelskiego UMCS-u oraz MSZ im. St. Liebharta. Od kilku lat zawodowo związany z rynkiem SPA&WELLNESS, zajmuje się masażami leczniczymi oraz relaksacyjno–kosmetycznymi. Uczestnik wielu krajowych konferencji z zakresu SPA&WELLNESS, z zainteresowaniem śledzi trendy na polskim i światowym rynku usług SPA. Odpowiedzialny za dział „Wellness”. 

 

 

 
 
 

Agata Litwińska - od najmłodszych lat związana ze sportem. Medalistka Mistrzostw Polski w pływaniu. Dyplomowana instruktorka sportu oraz pływania. Właściciel firmy AQUA SPORT promującej na terenie Lublina profesjonalny Aqua Fitness. Absolwentka wielu szkoleń, warsztatów i międzynarodowych konwencji fitness i aqua fitness. Specjalizuje się również w prowadzeniu zajęć z kobietami w ciąży. Odpowiedzialna za dział „Aktywnie po zdrowie”. 
 
 
 
 
 
 
 
Katarzyna Pietrzak- Jestem psychodietetykiem specjalizującym się w psychologicznych aspektach zaburzeń jedzenia i obrazu własnego ciała, autorką artykułów naukowych i wystąpień konferencyjnych dotyczących ww. zagadnień. Ukończyłam studia podyplomowe o specjalności: psychodietetyka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz szereg szkoleń z zakresu psychoterapii zaburzeń odżywiania i otyłości w Polsce i w Niemczech. Oprócz pracy terapeutycznej zajmuję się także dydaktyką – jako wykładowca zajęć z zakresu psychodietetyki.

 
 
Nasi partnerzy Food forum Food forum Kalkulator kalorii
Oblicz ile kalorii spalasz w czasie różnych czynności

(kg)

(min)


Sprawdź także: Porównujemy produkty Dodaj nową firmę Dieta tygodnia

Dieta przy stłuszczeniu wątroby

Dieta przy stłuszczeniu wątroby

Zobacz wszystkie diety tygodnia


Przepis tygodnia

Sałatka Waldorf

Sałatka Waldorf

Sprawdź wszystkie przepisy


Produkt tygodnia

Ziemniaki

Ziemniaki

Produkty tygodnia

Sprawdź zdrową żywność


Wiadomości

Bądź na bieżąco

Zobacz wszystkie

PulsZdrowia.pl © 2016 All Rights Reserved